Vanzator Targu-Mures Str. Gheorghe Doja (f/m)

Împreună suntem Lidl, angajator de top atât în România cât și în Europa pentru al patrulea an consecutiv și te așteptăm în echipa noastră pentru a face primul pas în cariera ta alături de noi!

Responsabilităţi
Te vei asigura că rafturile sunt aranjate și pline de marfă mereu;
Te vei asigura că marfa de la raft este proaspătă și aranjată corespunzător;
Vei gestiona corespunzător activitatea de la casa de marcat;
Vei participa la activitatea de inventar a magazinului;
Te vei asigura că magazinul este curat; atât sala de vânzare, cât și restul spațiilor;
Vei oferi suport clienților în magazin.

Profilul dvs.
Ești amabil/ă și orientat/ă către client;
Îți place să lucrezi în echipă;
Dai dovadă de implicare și flexibilitate;
Experiența în domeniu reprezintă un avantaj;
Ești punctual/ă și rezistent/ă la stres;
Ai minim studii gimnaziale finalizate.

Oferta noastră
Un plan de școlarizare personalizat și un trainer dedicat;
Salariu motivant cu majorări salariale garantate anual;
Tichete de masă în valoare de 15 RON și tichete cadou oferite cu diferite ocazii;
Sporuri salariale atractive, bonusuri și prime ocazionale;
Asigurare medicală privată și asigurare de accidente;
Pachete avantajoase de asigurare medicală pentru membrii familiei;
Zile de concediu în plus în funcție de vechimea în Lidl.

Anuntul Vanzator Targu-Mures Str. Gheorghe Doja (f/m) este adaugat de pe OLX.ro.