Zidari Olanda

1.600 EUR

Denumire loc de muncă: zidar

Contract: Permanent

Locație: Olanda

Salarizare: 10 euro/oră (poate fi mai mare, în funcție de experiență și de normă)

A Step Away Solutions caută momentan persoane care să lucreze în construirea de case, depozite și blocuri. Avem birouri în Newbury (Marea Britanie), București (România) și suntem pasionați de recrutarea candidaților ideali într-o gamă largă de sectoare pentru companiile noastre partenere.

Aici, la A Step Away Solutions, ne mândrim cu abilitatea de a recruta cu succes și instrui cel mai competent candidat pentru locurile de muncă disponibile în companiile clienților noștri. Suntem interesați de echilibrul dumneavoastră între viața personală și viața profesională și dorim să vă oferim asistență și formare completă care vă vor permite să lucrați cu succes imediat după ce vă alăturați companiilor partenere. Suntem o organizație uimitoare și vom fi încântați să avem vesti de la dumneavoastră.

Cerinţe:

Experiența de zidar va fi utilă, dar nu esențială atâta timp cât sunteți dispus să învățați.

De ce ar trebui să aplicați cu noi?

Oferim programe complete de instruire și suport

28 de zile de vacanță plătită

Cazare gratuită.

Salarii competitive (majorări bazate pe experiență și normă)

Ajutor în obținerea unui cont bancar în Olanda.

Oferim asigurare de sănătate

Responsabilități:

Sarcinile dumneavoastră la locul de muncă includ, dar nu se limitează la următoarele:
Să fiți o persoană motivată și să aveți dorința de a învăța
Să urmați instrucțiunile primite atât pe durata școlarizării, cât și după.
După finalizarea școlarizării să fiți în măsură să zidiți 475 de cărămizi într-o zi de lucru (8 ore)
Păstrarea curățeniei atât în spatiile de cazare cât și la locul de muncă.

Sună asta ca ceva ce poți să faci?
Dacă da, trimiteți un email pe adresa: [email protected] sau sunați la 004ascuns pentru mai multe detalii. Așteptăm vești de la tine.

Mult succes!
Domeniu de activitate: Construcţii / Amenajări
Ţară: Olanda

Anuntul Zidari Olanda este adaugat de pe LaJumate.ro.