Agent vanzari - MAIRON - com. Jebel, jud. Timis

Agent vanzari – com. Jebel, judetul Timis

Vă rugam să aplicați direct pe OLX, depuneți CV la depozitul din Jebel sau
obțineți mai multe informatii la tel. ascuns .

Stii ca ești potrivit/(a) pentru acest job daca:
• Ai experienta în vanzari
• Iti place sa comunici, esti persuasiv si lucrezi bine in echipa
• Esti o persoana organizata, responsabila si orientata catre rezultate
• Ai capacitate buna de invatare si asimilare a noilor informatii
• Ai minim studii medii, de preferinta tehnice si te descurci foarte bine cu operarea in Microsoft Office

Responsabilitati:

• Te vei implica în activitati generate de ofertarea si livrarea de produse metalurgice
• Vei promova produsele Mairon catre potentiali clienti
• Vei cunoaste la nivel avansat gama de produse comercializate si caracteristicile lor principale
• Vei fi responsabil de urmărirea procesului de vanzare si de verificarea documentelor specifice
• Vei intocmi rapoarte de activitate

Beneficii:
• Iti oferim oportunitatea de a lucra cu o echip experimentata
• Salariu motivant
• Tichete de masă
• Instruire și posibilitatea de a te dezvolta profesional

Companie: Mairon Galați SA, Punct de lucru Jebel
Locație: com. Jebel, jud. Timiș.

Anuntul Agent vanzari - MAIRON - com. Jebel, jud. Timis este adaugat de pe OLX.ro.