Angajăm agenți de vânzări directe

3.000 RON

Ce ne dorim de la tine?
- Abilități excelente de comunicare și negociere; ????????
- Atitudine proactivă și orientată către client;
- Permis de conducere categoria B (mașina personală reprezintă un avantaj);????
- Seriozitate și implicare;
- Experiență? Stai liniștit, te învătăm noi tot ce este nevoie.
Beneficii:
- salariu fix + comision; ????
- Colectiv tânăr si mediu activ;
- Training inclus;
- Vacanțe de 6 ori pe an; ????????️????️
- Oportunități de dezvoltare și promovare; ????
Descrierea jobului:
- Prezentarea și promovarea produselor companiei;
- Negocierea termenelor de vanzare si livrare;
Dacă ești o persoană motivată cu spirit antreprenorial și orientată către succes, te așteptăm să faci parte din echipa noastră!
Trimite CV-ul la adresa de mail:
???? [email protected]
sau pe whatsapp la numarul de telefon:
???? ascuns
Domeniu de activitate: Vânzări
Tip job: Full time (normă întreagă)
Nivel carieră: Junior/Entry Level

Anuntul Angajăm agenți de vânzări directe este adaugat de pe LaJumate.ro.