Angajam Mercantizor in Sectorul 6

Apreciem oamenii, implicarea si seriozitatea lor.
Firma noastra cauta un merncantizor pentru magazinele noastre din Sectorul 6:

Candidatul ideal:

Persoana serioasa, implicata, rabdatoare.
Comunicativa.
Rezistenta la stres si la sarcini repetitive.
Atenta la detalii.
Dornica sa ne invete lucruri noi.
Dornica sa efectueze munca de teren.
Lucrul in lanturi mari de magazine (Carrefour, Mega Image, Profi, Cora) sau alte locatii IKA reprezinta un avantaj.
Experienta anterioara in mercantizare in deosebi in activitati de tipul IPP sau FMCG reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului:

Responsabilitati:

Pregatirea marfii si asezarea ei pe stand.
Organizarea produselor conform planogramei.
Gestionarea proiectelor si conceptelor propuse de clientii nostrii.
Raportarea si comunicarea oricaror nereguli superiorului direct.

Beneficii:

Veti putea sa va bucurati de o colaborare de lunga durata.
Salariu competitiv fata de concurenta + bonuri de masa de 35 lei zi.
Posibilitatea de a achizitiona produse la preturi preferentiale.
Anual organizam teambuilg-uri pentru angajatii companiei.
Petreceri la sediul firmei anuale de Craciun.
Prime de Craciun si de Paste.
Petreceri Anuale.
Spor suplimentar de 200 lei pentru anumite proiecte implementate.
Telefon de serviciu.

Descrierea companiei

Firma Smart Big Data ofera servicii de mercantizare complete, precum si o gama larga de functii analitice online.
Domeniu de activitate: Alimentație / Comerț
Tip job: Full time (normă întreagă)
Nivel carieră: Junior/Entry Level
Salariu confidenţial:

Anuntul Angajam Mercantizor in Sectorul 6 este adaugat de pe LaJumate.ro.