Angajam operator call-center

Complet Therapy recrutează urmatoarele categorii pentruoperator call-center:

-Persoane cu handicap
-Proaspeti absolventi
-Persoane peste 45 ani
Candidatul ideal:
• Persoană comunicativă, proactivă, dinamică, optimistă;
• Persoană serioasă, responsabilă;
• Persoană cu inițiativă și perseverentă;
• Capacitatea de a învăța rapid informațiile despre serviciile oferite;
• Experiența pe o poziție similară constituie avantaj;
• Prioritate la angajare au proaspetii absolventi ai unei institutii de invatamant, persoanele cu dizabilitati fizice sau persoanele peste 45 ani.

Descrierea jobului:
• Inițierea apelurilor telefonice în limba română;
• Identificarea nevoilor persoanelor apelate și oferirea celor mai bune solutii;
• Gestionarea eficientă a clienților contactați, cu focus pe obținerea de rezultate.

Oferta:
• Venituri lunare 1800-2200 lei;
• Mediu de lucru prietenos și suportiv;
• Posibilitate de creștere profesională.

Asteptam cv-ul dumneavoastra la therapycompletgmail.com

Anuntul Angajam operator call-center este adaugat de pe OLX.ro.