Controlori calitate Turda

Compania Formel D Romania înființată în Germania în 1993, prezentă pe piața internațională cu peste 7000 de angajați permanenți, 80 de sedii în 19 țări, oferă servicii in industria automotive, concentrându-se pe calitatea componentelor, autovehiculelor și a serviciilor cauta pentru proiectul din Turda:

Operatori Calitate

Cerinte

• Atentie distribuitiva si acuitate vizuala;
• Flexibilitate in executarea sarcinilor zilnice
• Abilitatea de a invata rapid cerinte punctuale;
• Lucru in trei schimburi cu flexibilitatea de a lucra suplimentar la cerere;
• Permis de conducere categoria B – Optional.

Responsabilitati

• Controlul pieselor din punct de vedere al calitatii (conform instructiunilor de lucru);
• Respingerea pieselor care nu îndeplinesc standardele de calitate;
• Retusare componente;
• Informarea superiorului direct cu privire la problemele aparute pe parcursul procesului de control;
• Intocmirea de rapoarte de lucru.

Oferta

• Salariu avantajos;
• Tichete de masa

Anuntul Controlori calitate Turda este adaugat de pe OLX.ro.