Manager Resurse Umane

Suntem o companie HORECA ce detinem locatii Bistro , Streetfood si catering

Managerul de Resurse Umane se ocupă cu stabilirea şi implementarea strategiei de resurse umane la nivelul companiei, în vederea atragerii, retenţiei, motivării și dezvoltării profesionale şi creşterii performanţelor angajaţilor.

Cerințe:

- Studii medii/superioare finalizate
- Atestat în domeniu (MRU/IRU)
- Experiență profesională de minim 1 an, pe o poziție similară
- Persoană responsabilă, organizată, orientată către rezultat
- Persoană orientată spre atingerea obiectivelor impuse
- Bune abilitați de comunicare și relaționare
- Limba engleză la nivel de comunicare
- Cunoștințe operare PC și Microsoft Office

Responsabilități:

- Conduce procesul de selecție și de recrutare
- Instruirea noilor angajati
- Inductia personalului in companie .
- Are grijă de motivația și de nivelul de satisfacție al angajaților și identifică domeniile care necesită îmbunătățiri
- Acționează asupra dezvoltării echipei, precum și asupra consilierii conducerii cu privire la deciziile care trebuie aplicate
- Organizează cursuri și traininguri pentru angajați
- Concepe și implementează reguli și proceduri noi pentru o muncă de calitate și pentru dezvoltarea companiei
- Se ocupă de procese disciplinare, de luarea deciziilor și de declararea soluțiilor de afaceri în domeniul resurselor umane.
- Prelucrarea si prezentarea dosarelor de personal noilor angajati si transmiterea acestora catre firma de HR care gestioneaza documentele sau diversi parteneri (Medicina Muncii, Proctectia Muncii si Instruirea ISU, etc)

Oferim un salariu negociabil, care se acordă în funcție de performanța și experiența fiecăruia, cu posibilitate de avansare.

Detaliile suplimetare se discută doar la interviu, după ce aplicați.

Vă rugăm să ne trimiteți CV-urile în format digital (.doc, .pdf), printr-un mesaj aici, pe platforma OLX, împreună cu poza dumneavoastră sau următoarele detalii, pe whatsapp ascuns (doar mesaj whatsapp). Este preferabil să ne contactați de luni până vineri, între orele 10:00 - 17:00 :
- Nume și Prenume
- Vârstă
- Număr de telefon
- Orașul și zona în care locuiți
- Experiența profesională( ultimele 3 locuri de muncă, funcția și perioada lucrată)
- Calificari
- O fotografie recentă.

*Vă rugăm să menționați dacă mai aveți un alt loc de muncă sau facultate în curs!

** Acest anunt nu este destinat companiilor de HR pt oferte de intocmire documente ,revisal etc

Anuntul Manager Resurse Umane este adaugat de pe OLX.ro.