NL Jobs România - RECRUITER - Satu Mare

NL Jobs România angajează RECRUITER în orașul Satu Mare!
Ești o persoană ambițioasă? Motivată?
Cunoști multe persoane interesate să lucreze în străinătate? Vino să faci parte din echipa noastră!

Cerințe:

Cunoștințe medii spre avansate de limba engleză,
Cunoștințe de limba maghiară la nivel conversațional,
Absolvent curs de Inspector Resurse Umane,
Absolvent studii superioare specializate
Abilități foarte bune de organizare, comunicare, prezentare şi relaţionare cu oamenii,
Capacitate de observaţie şi analiză comportamentală,
Capacitatea de a urmari și soluționa mai multe proiecte de recrutare/selecție în paralel,
Capacitatea de gestionare eficientă a timpului si a priorităților,
Abilităţi de lucru în echipă,
Cunoștințe nivel mediu MS Office - Word, Excel, etc.

Atribuții:

Identifică și administrează canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante,
Concepe și postează anunțurile de recrutare pe baza discuțiilor cu șefii de departamente,
Selectarea candidaților pe baza CV-urilor, în funcție de profilul candidatului și cerințele postului,
Contactează candidații selectați în vederea programării interviurilor,
Participă activ în cadrul procesului de intervievare și selecție a candidaților,
Evaluează și vine cu propuneri cu privire la candidații selectați catre factorii de decizie,
Administrează și asigură actualizarea bazei de date cu candidați
Informează candidații cu privire la rezultatul procesului de selecție.

CV-urile se depun în format electronic în mesageria privată!

Anuntul NL Jobs România - RECRUITER - Satu Mare este adaugat de pe OLX.ro.