RO-UNELTEangajează Operator Call Center pentru preluare comenzi telefo

RO-UNELTE angajează o persoana pentru postul de OPERATOR CALL CENTER pentru preluarea comenzilor telefonice.

Cerintele postului:
• Abilități: munca în echipă, comunicare, responsabilitate, organizare
• Persoană harnică, sociabilă, deschisă, punctuală
• Voce plăcută la telefon
• Vârstă cuprinsă între 20-35 ani
• Cazier curat
• Disponibilitate la program de 8 ore
• Cunoștințe bune de operare a calculatorului
• Studiile superioare reprezintă un avantaj

Responsabilități:
• Preluarea comenzilor telefonice
• Consilierea clienților referitoare la produse.
• Introducerea comenzilor in calculator
• Tipărirea documentelor
• Pregătirea coletelor

Beneficii:
• Pachet salarial motivant: 2000-2500 Lei NET în funcție de abilități.
• Mediu de lucru placut alaturi de un colectiv dinamic
• Program de lucru : Luni - Vineri, 8:00 - 17:00
Sambata: 9:00-14

Anuntul RO-UNELTEangajează Operator Call Center pentru preluare comenzi telefo este adaugat de pe OLX.ro.