angajam dispecer in Franta

Companie de transport rutier cu sediul în Franța (F67 Haguenau) caută dispecer ca parte a dezvoltării activităților sale.
Descrierea postului :
Va alaturaii și consolidați echipa aflata sub responsabilitatea managerului operațiunilor. Sunteți responsabil pentru monitorizarea și gestionarea flotei.
Sunteți în contact direct cu clienții și implementați soluții care să le îndeplinească așteptările, asigurând în același timp respectarea reglementărilor sociale.
Sunteți responsabil de gestionarea șoferilor (timpi de conducere)
Sunteți responsabil pentru monitorizarea rezultatelor și îndeplinirea obiectivelor stabilite.

Cerinte:
Relocare in Franța.
Vorbești franceză și engleză și ai experiență în transportul rutier de mărfuri.
Lima germana reprezinta un plus.
Simțul tău de contact, spiritul tău puternic de echipă și organizarea ta excelentă sunt activele tale principale.

Se ofera
Contract perioada nedeterminata
Remunerație în funcție de profil și experiență. Multe avantaje.
Suntem gata să vă oferim cazare în timp ce vă stabiliți în Franța.
Veti avea parte de toata sutinerea noastra pentru toate formalitatile necesare relocatii dvs.
Trimiteți CV-ul prin e-mail anca.butnaru at btruck.ro

Anuntul angajam dispecer in Franta este adaugat de pe OLX.ro.