Angajam Dispecer pentru transporturi rutiere de marfuri

Simocar SRL angajeaza Dispecer /Coordonator transport, pentru organizarea activitatii de transporturi rutiere de marfuri in regim intern/international pentru flota propie de camioane.

Descrierea jobului:

- Planificarea, organizarea si coordonarea activitatii zilnice de transport.
- Preluarea si urmarirea executarii comenzilor de transport
- Stabilirea traseelor optime de deplasare precum si monitorizarea autocamioanelor
- Asigura transmiterea informatiilor de la si catre soferi , respectiv clienti

Cerinte:
- cunostinte limba engleza nivel avansat
- cunostinte operare PC
-spirit organizatoric, capacitate de rezolvare a problemelor in timp util
-experienta intr-un post similar in domeniul transportului intern & international
-abilitati de comunicare si negociere

Se ofera salariu motivant, program de lucru fix. Pentru mai multe detalii si depunerea
CV-ului ne puteti contacta la nr de tel ascuns .

Anuntul Angajam Dispecer pentru transporturi rutiere de marfuri este adaugat de pe OLX.ro.