Angajez Dispecer / Coordonator Transport.

CERINTE :
- persoana sociabila, dinamica, ambițioasă
- bune abilitati de comunicare si relationare
- capacitate de organizare si gestionare de obiective multiple
- mediu de lucru plăcut
- cunoștințe de limba engleza si/sau germana
- cunoștințe de operare PC
RESPONSABILITATI
-Organizeaza, coordoneaza si conduce activitatea de transport din compartimentele pe care le gestioneaza
- Cunoasterea pozitiei si programului masinilor pe care le coordoneaza
- Cunoasterea situatiei soferilor pe care ii coordoneaza
-Informeaza beneficiarii de transport cu privire la situatia autoutilitarelor
- Optimizeaza rutele si transmite soferilor cele mai bune trasee
-transmiterea detaliilor despre transport conducatorilor auto si mentinearea legaturii cu acestia, coordonarea si indrumarea lor.
- Se implica in solutionarea problemelor aparute pe parcursul livrarii marfii catre clienti
-La intoarcerea din cursa sa tina evidente reparatiilor si necesitatile fiecarei masini.
OFERIM:
- posibilitatea de a lucra într-o companie in continua crestere
- formare și suport
- pachet salarial motivant

-Pentru mai multe amanunte , Trimiteti CV. atasat jos aici in olx o e.mail. sau cum doriti ....
VA STAM LA DISPOZITIE- puteti sa sunati la
+40 (751) 631 065 mesaj sau (sau whatsapp)

Anuntul Angajez Dispecer / Coordonator Transport. este adaugat de pe OLX.ro.