Expeditor transport international

SC NLP Trading angajaza in Craiova expeditori pentru transport international de marfa.

Cerinte:

- Studii medii - superioare;
- Cunostinte de limba engleza;
- Capacitate de comunicare cu clientii si conducatorii auto;
- Fire analitica, organizata si rezistenta la stres;
- Cunostinte generale MS Office.

Nu este necesara experienta in domeniu deoarece oferim training.

Responsabilitati principale:

- Cautarea comenzilor de transport si negocierea preturilor;
- Se asigura de respectarea procesului de transport si de detinerea documentelor justificative necesare;
- Operarea in sistem a comenzilor de transport;
- Pastrarea legaturii cu clientii si conducatorii auto;
- Identificarea solutiilor optime de desfasurare a transporturilor.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu fix plus bonusuri in functie de performanta;
- Training si suport oricand este necesar;
- Se poate lucra remote in majoritatea timpului;

Daca sunteti interesati va rugam sa ne trimiteti CV-ul prin OLX.

Anuntul Expeditor transport international este adaugat de pe OLX.ro.